Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
Jesienne wypieki - Bibliotekarz Lubuski

Jesienne wypieki

czwartki kulinarne pazdzernik 2019Za oknami mamy przepiękną złotą jesień. Drzewa mienią się zachwycającą paletą barw. Tegoroczne październikowe dni wyjątkowo zachęcają do spacerów. A po spacerze warto odwiedzić BIBLIOTEKĘ! Biblioteka Publiczna w Słubicach nie jest jedynie miejscem z szeregiem regałów wypełnionych po brzegi książkami. To nietuzinkowe miejsce spotkań! Przekonać się o tym można w czwartkowe popołudnia!

Podczas październikowego spotkania Kulinarnych Czwartków, które odbyło się 10 października 2019 r. w oddziale dla dorosłych słubickiej Biblioteki królowały jesienne śliwki. Uczestniczki postanowiły upiec kruche ciasto ze śliwkami wg przepisu z tradycyjnej książki „Kuchnia polska”, skarbnicy kulinarnej wiedzy. I po raz kolejny zapachniało domowymi wypiekami! Jak się okazało, aby upiec pyszne ciasto nie trzeba posiadać specjalnych zdolności, wystarczy książka z przepisami i oczywiście chęci. Mniam, mniam, jak zwykle było smacznie i przesympatycznie! Kolejne spotkanie Kulinarnych Czwartków odbędzie 7 listopada 2019 r. w bibliotece słubickiej. Tym razem w roli głównej wystąpi dynia. Serdecznie zapraszamy!

Zespół BPMiG Słubice