Biblioteczny Klub Plastusia - Bibliotekarz Lubuski

Biblioteczny Klub Plastusia

KLUB PLASTUSIA plakat 2019Biblioteczny Klub Plastusia zaprasza!

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym od 4 do 6 lat na bezpłatne zajęcia czytelniczo-plastyczne. Podczas spotkań w Klubie Plastusia dzieci wspólnie słuchają, czytają, rysują, malują, lepią, wycinają – a co najważniejsze, dobrze się bawią!

Wizyty w bibliotece to również wspaniała okazja, aby pobudzić w dzieciach wyobraźnię i fantazję oraz zachęcić je do czytania. Nawyk codziennego czytania oraz regularnego odwiedzania biblioteki warto kształtować już od najwcześniejszych lat życia dziecka. Spotkania w Klubie Plastusia będą odbywać się w środy w godz. 16:00 -17:00, co drugi tydzień. Już można się zapisywać: osobiście w Oddziale dla Dzieci lub telefonicznie, tel. 95758 2372.
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Pierwsze spotkanie już 9 października 2019 r. Zapraszamy!

Zespół BPMiG w Słubicach