Szach - mat w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach - Bibliotekarz Lubuski

Szach - mat w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach

SZACHYNauka gry w szachy w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach. Na naukę gry w szachy nigdy nie jest za późno.

Jest to gra umysłowa, która ćwiczy koncentrację, spostrzegawczość, a także rozwija pamięć i logiczne myślenie. Jest to również regularny trening dla umysłu, co jest istotne w każdym wieku. Po wakacyjnej przerwie biblioteka wznawia zajęcia szachowe dla dzieci i młodzieży w wieku 9 - 16 lat. W programie zajęć nauka gry w szachy od podstaw dla dzieci i młodzieży oraz doskonalenie gry początkujących graczy. Zajęcia będą odbywały się w czwartki w godzinach 15:00 - 16:30. Prowadzacy: instruktor szachowy - Piotr Janoś. Zapisy pod nr tel. 95 758 23 72 lub osobiście w bibliotece. Zajęcia są bezpłatne. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Pierwsze spotkanie odbędzie się 19 września 2019 (czwartek) o godz.15:00 w Oddziale dla Dzieci. Zapraszamy!

Zespół BPMiG w Słubicach