Wakacje jak z obrazka - Bibliotekarz Lubuski

Wakacje jak z obrazka

leszno wakacje moniuszkoW ostatnim tygodniu czerwca w Lesznie Górnym odbywały się zajęcia wakacyjne dla dzieci pod hasłem Bezpieczne wakacje jak z obrazka. Organizatorem było Towarzystwo Przyjaciół Dzieci przy Szkole Podstawowej w Lesznie Górnym.

W realizacji zajęć czynnie uczestniczyła placówka biblioteczne w Lesznie Górnym, Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szprotawie. W ofercie znalazły się liczne zajęcia literackie, edukacyjne, plastyczne, warsztatowe, gry, pokazy multimedialne. Wszystkie łączyły dwa tematy: rok Stanisława Moniuszki oraz 30. rocznica wyborów demokratycznych. Miłą niespodzianką dla dzieci były wyjazdy do kina do Zielonej Góry i na basen do Szprotawy.

Andżelika Przysiężna