ZIMOWE POJEDYNKI Z NUDĄ - Bibliotekarz Lubuski

ZIMOWE POJEDYNKI Z NUDĄ

nastronę Pojedynki zimoweFerie dobiegły końca, a wraz z nimi zakończyły się zajęcia z okazji ferii zimowych w Filii bibliotecznej w Lesznie Górnym.

Wszystko, co dobre szybko się kończy, jednak najważniejsze są miłe wspomnienia, a tych z pewnością uczestnikom „Ferii w Bibliotece” nie będzie brakowało. Ferie zaczęły się od zajęć poświęconych Dniu Babci i Dziadka. Młodzi plastycy wykonali piękne kartki, do których dołączyli ułożone przez siebie wierszyki. Całość prezentowała się wyśmienicie. W czasie zajęć dzieci także wykonywały wazoniki i podkładki pod swoje kubki. Natomiast największą atrakcją tegorocznych ferii były „kuchenne rewolucje”. Po raz kolejny dzieci przekonały się, jak świetnie można się bawić przygotowując kolorowe i pyszne sałatki owocowo - warzywne. Nie zabrakło zabaw ruchowych i integracyjnych. Uczestnicy mogli obejrzeć film o przygodach agenta Maxa i sympatycznych czworonogów, a także pograć w ciekawe gry planszowe, czy bawić się wspólnie ze znajomymi w zgadywanki, quizy i kalambury. Różnorodność tych zajęć sprawiła, że nie było miejsca na nudę. Choć zimowa przerwa w nauce dobiegła już końca, to drzwi Biblioteki są otwarte i czekają na tych, którzy zechcą się z nią zaprzyjaźnić.

Andżelika Przysiężna