Święto Niepodległości w 12 krokach - Bibliotekarz Lubuski

Święto Niepodległości w 12 krokach

WiMBP Gorzow wystawa8 listopada w galerii „Krąg” odbyło się otwarcie wystawy Święto Niepodległości w 12 krokach, które było podsumowaniem projektu trwającego od grudnia 2017 do listopada tego roku. W ramach działań związanych z obchodami 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, w Ośrodku Integracji i Aktywności w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Z. Herberta w Gorzowie Wielkopolskim, odbyło się 21 spotkań edukacyjnych, w których udział wzięło 249 osób z różnych grup wiekowych.

Odpowiednio do tematu zajęć, uczestnicy przygotowywali różnego rodzaju prace plastyczne, które można oglądać na zaproponowanej wystawie.

Beata Toruńska
Fot. Olga Smolec-Kmoch