Kulinarne Czwartki w słubickiej Bibliotece - Bibliotekarz Lubuski

Kulinarne Czwartki w słubickiej Bibliotece

Lato powoli się kończy, sezon urlopowy już za nami, pora więc na Kulinarne Czwartki w słubickiej Bibliotece! Nasze pierwsze powakacyjne spotkanie, które odbyło się 6 września 2018 r. w letniej czytelni na  bibliotecznym  tarasie, przebiegło w ciepłej, wręcz rodzinnej atmosferze.

Przyjemnie było znowu się spotkać! Choć w założeniach miało to być spotkanie typowo organizacyjne, już tradycyjnie za sprawą uczestników przemieniło się w apetyczną ucztę. Przy stole zastawionym słodkościami przygotowanymi przez klubowiczów, ustalanie „menu kolejnych spotkań”  nie stanowiło dla nas problemu! Zapraszamy wszystkich miłośników smacznej, domowej kuchni na kolejne spotkanie Kulinarnych Czwartków, które odbędzie się 4 października 2018 r. o godz. 15.00 w Bibliotece w Słubicach. Tym razem będą „babeczki w roli głównej”.

Zespół BPMiG w Słubicach