SUPER CZYTELNIK - Bibliotekarz Lubuski

SUPER CZYTELNIK

Finał konkursu na SUPER CZYTELNIKA klas I i III  Filialnej Szkoły Podstawowej w Siecieborzycach. 22 czerwca 2018 roku został podsumowany konkurs na SUPER CZYTELNIKA KLASY I i III.

Organizatorem konkursu była Biblioteka Publiczna w Siecieborzycach przy współpracy wychowawczyń klas pani B. Jakowickiej i H. Chaś. Uroczystość rozdania nagród odbyła się podczas apelu z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Tytuł SUPER CZYTELNIKA zdobyły dzieci, które w czasie 15 tygodni wypożyczały  i opowiadały książki oraz rysowały ilustracje do lektury. Dzieci zbierały pieczątki za każdą wypożyczoną książkę i prowadziły swój dzienniczek lektur. Laureatami w klasie I zostali: Aleksander Sławek i Julia Jakubska. Wyróżnienia otrzymali: Michał Orman, Otylia Kosik i Paweł Matczak. W klasie III tytuł SUPER CZYTELNIKA zdobyli: Julia Macała, Dżesika Bartczak, Bartosz Brezwan, Mikołaj Kopek. Wyróżnienia otrzymali: Emilia Frątczak, Jakub Matys, Nikola Orman, Weronika Targowska, Lena Sawron.

Dorota Klimejko