Spotkanie z Danutą Newelską w Brodach - Bibliotekarz Lubuski

Spotkanie z Danutą Newelską w Brodach

15 czerwca 2018 r. o godz. 17.00 w Bibliotece Publicznej w Brodach rozpoczęło się wyjątkowe spotkanie. Mieliśmy zaszczyt i przyjemność gościć Danutę Newelskę, znaną pisarkę. Książki Pani Danuty cieszą się ogromną popularnością wśród czytelników.

Autorka kreuje ciekawą fabułę przesyconą wciągającymi wątkami, a tego rodzaju literatury nigdy za dużo w naszym codziennym życiu. Pani Danuta okazała się przemiłą, uroczą i cudownie zwyczajną osobą, a do tego okazalo się, że kiedyś byla mieszkanką naszej miejscowości. Spotkanie było naprawdę bardzo udane. Większość słuchaczy pamiętała Panią Danutę jako mieszkankę Brodów, a autorka pamiętała niektore panie uczestniczące w spotkaniu. Obecni członkowie DKK byli zachwyceni osobą autorki. Pogoda nas nie rozpieściła tego dnia, co wpłynęło na frekwencję, ale kameralne wydarzenie przebiegło w bardzo ciepłej atmosferze . Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś Danuta Newelska będzie gościem Biblioteki w Brodach.