KIM i KTOŚ Z NIKIM - Bibliotekarz Lubuski

KIM i KTOŚ Z NIKIM

18 maja 2018 r. Biblioteka Publiczna w Siecieborzycach gościła autorkę i ilustratorkę książek dla dzieci, panią Jolantę Marcolla. W spotkaniu autorskim i warsztatach literacko – plastycznych uczestniczyły dzieci z klasy I Szkoły Podstawowej  i Oddziałów Przedszkolnych w Siecieborzycach.

Na spotkaniu  autorka zaprezentowała swoją książkę pt. „KIM I KTOŚ Z NIKIM” i opowiedziała dzieciom, w jaki sposób powstały ilustracje. W części warsztatowej  każdy mógł zostać ilustratorem i z plamy, jaka powstała po kawie stworzyć własną ilustrację. Najciekawsze zostały nagrodzone przez pisarkę. Nie zabrakło pytań do autorki o jej inspiracje pisarskie .Na zakończenie  spotkania uczestnicy mogli zakupić książki autorki i otrzymać autograf.

Dorota Klimejko