Tydzień Bibliotek 2018 - Bibliotekarz Lubuski

Tydzień Bibliotek 2018

Tydzień Bibliotek w tym roku przebiega pod hasłem ,,Dowolność czytania". Skoro mowa o dowolności czytania, to czytamy poezję śpiewająco z wykorzystaniem książki pt. "Śpiew i zabawa z Marią Konopnicką”.

Filia biblioteczna z Leszna Górnego przygotowała wraz  wychowawczyniami grup,  Heleną Borsuk, Moniką Maziec i Małgorzatą Bilińską - pomoc nauczyciela, niespodziankę dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i wspólnie z najmłodszymi  przygotowały interesujący występ muzyczno - taneczny z wykorzystaniem instrumentów muzycznych. Zabawy i śmiechu  było co nie miara. Pięknych, kolorowych książek nie mogło zabraknąć na zajęciach. Tytuły z twórczości Konopnickiej umilały uczestnikom czas między zabawami tanecznymi.

Andżelika Przysiężna